spot_img
spot_imgspot_img
22.7 C
İstanbul
Çarşamba, 4 Ekim 2023

SunExpress’ten direk seferler

- ISG Airport -spot_imgspot_img

Seçtiklerimiz

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say "Sadece Frankfurt’tan haftada Anadolu’ya 88 uçuş gerçekleştireceğiz" dedi.Ayrıca yolcu avantaj programı SunPoints ile her bilet başına toplanılacak puanla bedava seyahat imkanı sunacağız" dedi.

       

TÜRK Hava Yolları ile Alman Hava Yolları Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress 2010 yılında yeni bir hedef büyüttü. Frankfurt’ta düzenlediği basın toplantısında kuruluşunun 21. yılını kutlayan SunExpress’in 2010 yaz sezonunda çok iyi bir sezon geçirdiklerini vurgulayan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say,"Sadece Frankfurt’tan haftada Anadolu’ya 88 uçuş gerçekleştireceğiz. Almanya’Dan ise haftada toplam 314 sefer gerçekleşecek. 2010 yılı sonunda filomuza ekleyeceğimiz 6 uçakla 5,7 yaş ortalamısıyla 25 B737-800 filosuna sahip olacağız" dedi. SunExpress Frankfurt’tan İstanbul, Antalya,Ankara, İzmir yanında Adana,Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Sambun ve Trabzon’a doğrudan uçacak.

       

SunPoints puanlarıyla bedava uçuşlar

       

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say,"Ağustos ayından itibaren uygulamaya başladığmız SunPoints puan toplama kampanyamızla her bilet başına toplanılacak puanla bedava seyahat imkanı sunacağızher uçan yolcumuzun bir kart almasını hedefledik. SunExpress’le uçan yolcular yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde alacakları her biletin karşılığında belirli puan toplayacaklar. biriktirilen puanlarla ücretsiz uçak bileti kazanacaklar. SunPoints programımız da mavi(SunPointsBlue) ve turuncu(SunPointsOrange) olmak üzere iki kat seçeneği olacak." dedi. SunExpress ile uçan yolcular SunPoints için http://www.sunexpress.com adresindee kayıt yaptırdıklarında anında "1000 Hoşgeldiniz Puanı" kazanıyor. SunExpress’in bilet satış ve Chec-in noktalarında ise başvuru formu dolduranlara "500 Hoşgeldiniz Puanı" veriliyor.

       

 

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika