spot_img
spot_imgspot_img
13.2 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

SunExpress, Genç Yetenek Programı FLY ile yeni mezunlara iş fırsatı sunuyor

Seçtiklerimiz

Programa katılmaya hak kazanan gençler, SunExpress bünyesinde bir yıl boyunca farklı departmanlarda görev yaparak, kariyerlerine şirket bünyesinde devam etme olanağına sahip olacak

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği Genç Yetenek Programı FLY kapsamında son üç yılda üniversitelerin lisans programlarından mezun olmuş ve havacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen genç yetenekleri bünyesinde istihdam etmeyi amaçlıyor.

SunExpress açıklamasına göre, programa katılmaya hak kazanan gençler, SunExpress bünyesinde bir yıl boyunca farklı departmanlarda görev yaparak, kariyerlerine şirket bünyesinde devam etme olanağına sahip olacak.

SunExpress’in Genç Yetenek Programı FLY’a Türkiye ve yurt dışından 1400’ün üzerinde başvuru yapıldı. Genel yetenek testi, İngilizce testi, kişilik envanteri ve mülakat olmak üzere dört farklı aşama sonucunda 16 genç yetenek programa kabul edildi.

Oryantasyon süreci kapsamında SunExpress’in Antalya’da bulunan genel müdürlüğünde konuk edilen gençler, bir yıl süresince uzman yardımcısı olarak yeteneklerine göre operasyon, insan kaynakları, finans, satın alma, bilgi teknolojileri, ticaret ve strateji olmak üzere farklı departmanlarda görev alacaklar.

Bir yıllık çalışma sözleşmesi kapsamında gençler, tüm SunExpress çalışanları ile eşit hak ve avantajlara sahip olacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika