spot_img
spot_imgspot_img
9.6 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

SkyTeam Food Festival Gerçekleşti

Seçtiklerimiz

SkyTeam 10 ülke mutfağını bir araya getirdi
 
ATN  tarafından “Yılın Havayolu İttifakı” 2016 ödülüne layık görülen Global Havayolu İttifakı SkyTeam, keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.
 
20 üye havayolu şirketi bulunan, toplam da 179 ülkede binden fazla noktaya uçan SkyTeam havayolu ittifakı, Türkiye’deki Turizm Acente’leri için ‘SkyTeam Food Festival’ düzenledi.
 
 
2000 yılında Air France, Delta Air Lines, Korean Air ve Aeromexico iş birlikteliğiyle kurulan ilk küresel havayolu ittifakkı SkyTeam, Aeroflot, Aerolíneas Argentinas, Aeromexico, Air Europa, Air France, Alitalia, China Airlines, China Eastern, China Southern, Czech Airlines, Delta Air Lines, Kenya Airways, KLM, Korean Air, Middle East Airlines, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines, XiamenAir üye havayollarında oluşuyor.
 
 
 
Sky Priority, Go Round The World Pass, Global Meetings gibi ürünleri ile tüm üye havayollarının hizmet ve ürünlerinin entegre kullanımı sayesinde yolcularına konforlu ve ayrıcalıklı seyahat imkanları sağlayan SkyTeam, düzenlediği Food Festival ile bu kez de dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri bir araya getirdi. Türkiye’ye uçuşu olan 10 havayolu şirket ülkesi Rusya, Fransa, İtalya, Çin, ABD, Hollanda, Güney Kore, Lübnan, Suudi Arabistan ve Romanya yemeklerinin sergilendiği bu etkinliğe Türkiye’nin 75’e yakın seçkin seyahat acentası katıldı. Seyahat acentalarının yanı sıra, SkyTeam ittifakının üye havayollarının üst düzey yöneticileri ile satış ve pazarlama ekipleri de hazır bulundu.
 
 
 
Yaratıcılığın ve özgünlüğün ön plana çıkarıldığı festivalde, katılımcılara tam anlamıyla lezzet şöleni yaşatıldı. 10 farklı ülkenin özenle seçilmiş lezzetlerinin sunulduğu menüde Fransız mutfağının vazgeçilmezi erik soslu ördek konfit, Çin mutfağının geleneksel yemeği karidesli dumpling ve Amerikan kültürünün en bilinir parçası balkabaklı cheesecake gibi 30 farklı tat yer aldı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika