spot_img
spot_imgspot_img
27.2 C
İstanbul
Salı, 25 Haziran 2024

Sky Team Lounge hizmete açıldı

Seçtiklerimiz

 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali gidiş katında 90 yolcuyu ağırlayabilecek dinlenme salonunu hizmete açıldı. Salondan Atatürk Havalimanı’na sefer yapan Sky Team üyesi 10 havayolundan herhangi biri ile seyahat eden Elite Plus, First ve Business sınıfı yolcular yeni salondan faydalanabilecek.

TAV Primeclass tarafından işletilecek salonda yolcuların kendilerini hissedebilmesi için, oksijen barı, masaj koltuğu, botanik duvar bahçesi, bilgisayar ünitesi ,yeme içme ünitesi, mini bar ve işadamları için toplantı odası, Wi-Fi ve okuma bölümü bulunuyor.
 
Skyteam Lounge’ın açılışında konuşan Air France-KLM Dünya Yönetim Kurulu Üyesi Patrick Alexandre İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaptıkları yatırımın Skyteam birlikteliğinin Türkiye’ye ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi olduğunu belirterek, "Türkiye Avrupa’daki tüm ülkelerden daha hızlı gelişen ekonomisi iş ya da turist amacıyla seyahet eden genç nüfusuyla yeni dünyanın en önemli merkezlerinden biri olmaktadır.

İstanbul bölgedeki en önemli ticaret merkezlerinden biri olup avrupanın en cazip turizm noktalarından biridir. Skyteam İstanbul’dan rakip havayollarından daha cazip seyahat imkanları sunmaktadır" diye konuştu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika