spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Singapur Havayolları, uçak parçalarından yapılan ürünler satıyor

Seçtiklerimiz

Havacılık meraklıları, Singapur Havayolları’nın geri dönüştürülmüş uçak malzemelerinden yapılmış geniş benzersiz ürünleri satın alacaklar.

Bunlar arasında havayolunun Business Class koltuklarından, kabin pencerelerinden ve üst bölmelerden yapılan mobilyalar var.

Ayrıca can yeleklerinden yapılan moda giyim ve aksesuarları, uçak minder kılıflarından elde edilen nevresimler, kullanımdan kaldırılmış servis gereçlerinden yeniden tasarlanan yatak çarşafları, battaniyeler ve sofra takımları yer alıyor.

singapur-havayollari-011.jpgBu girişimler, benzersiz perakende ürünleri ve sanat eserleri yaratmak için uçak parçalarını ve malzemelerini geri dönüştürerek yeniden değerlendirmeyi amaçlayan SIA’nın İleri Dönüşüm Projesi’nin bir parçasıdır.

Bu kısımlar aynı zamanda eğitim kurumlarına, sanatçılara ve engellilere destek amacıyla da kullanılacak.

2022’nin ilk çeyreğinde, Havayolu aynı zamanda bir dizi benzersiz ileri dönüşüm ürünü içeren bir Design by Singapore Airlines koleksiyonunu piyasaya sürecek .

Bu, emekli uçak gövdesinden yapılmış bir havacılık etiketleri koleksiyonunu ve can yeleklerinden yapılmış çantaları içerir. Bu ürünler , KrisShop.com’da Singapur Vitrini kategorisi altında satışa sunulacak.

singapur-havayollari-012.jpgSIA ayrıca, i’mable Collective girişiminde, kendini engellileri desteklemeye adamış Singapur merkezli bir kuruluş olan SG Enable ile birlikte çalışmaktadır.

Bu girişim kapsamında SPD ve Singapore Fashion Runway, can yelekleri ve koltuk kumaşından yapılmış yaşam tarzı ürünleri yarattı. Bu ürünler Ocak 2022’den itibaren KrisShop.com’da satışa sunulacak ve tüm net gelirler doğrudan i’mable Collective üreticilerini desteklemek için kullanılacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika