spot_img
spot_imgspot_img
25.4 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Temmuz 2024

Qatar Airways Beyond Business Başlattı

Seçtiklerimiz

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler tüm iş seyahatlerinde Qödüller kazanabilir ve bu Qödülleri herhangi bir zamanda herhangi bir uçuş için kullanabilirler
 
 Qatar Airways Beyond Business ile iş seyahatinizi daha ileri taşıyın
 
 Qatar Airways, Avrupa ve Amerika’da kurumsal bir ödül programı olan ‘Qatar Airways Beyond Business’i başlattı. Bu yeni program, yeni bir para birimi olan Qödülleri sunarken, iş amaçlı seyahat edenlerin ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmalarını da sağlıyor. ‘Qatar Airways Beyond Business’ 2019’un ilerleyen günlerde küresel olarak başlayacak.
 
Qatar Airways Beyond Business’ ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Qatar Airways’in 160’ın üzerindeki destinasyonunda herhangi bir zamanda esnek bir şekilde kullanılabilecek değerli Qödüller kazanıyor.

Belli bir zaman diliminde belli uçuşlara olanak sağlayan diğer ödül programlarından farklı olarak, ‘Qatar Airways Beyond Business’ iş seyahatine çıkanların koltuk müsaitliği olan tüm uçuşlarda yer alabilmelerini sağlıyor.

Üç yeni ödüllendirme kademesinde işlem görecek olan şirketler, daha hızlı Qödül kazanma ve Qatar Airways Priviledge Club’ın Gold statüsüne ve yolcu salonu giriş hakkı ve hızlı geçiş gibi pek çok avantaja ulaşabiliyorlar.

 
 Qatar Airways Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Akbar Al Baker konuyla ilgili olarak şünları söyledi; “Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler için tercih edilen bir havayolu şirketi olarak, bir üst düzey şirket ödül programının öneminin farkındayız.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin işleriyle ilgili ödüllendirilmelerine ve sektör lideri avantajlardan yararlanmalarına olanak sağladığı için ‘Qatar Airways Beyond Business’ı sunmaktan gurur duyuyoruz.”

 
Yeni bir tam donanımlı hizmet hesap portalı kayıtlı şirketlerin, uçuş rezervasyonu yaptırmalarına, Qödüllerini kullanmalarına ve seyahat bütçelerini yönetmelerine yardımcı olacak raporlara erişmesini kolaylaştırıyor.

‘Qatar Airways Beyond Business’ hakkında SSS’ler de dahil olmak üzere tüm bilgileri programın web sitesinde bulabilirsiniz.  www.qatarairways.com/beyondbusiness .

 
Qatar Airways şu anda merkezi Hamad Uluslararası Havaalanı (HIA) üzerinden dünya çapında 160’tan fazla destinasyona 200’den fazla uçaktan oluşan modern bir filo ile uçuyor. 
 
Çok ödüllü havayolu Qatar Airways, uluslararası havayolu taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax’ın yönettiği 2018 Dünya Havayolu Ödüllerinde ‘Dünyanın En İyi Business Class’ı’ ödülünü kazandı.

Ayrıca “En İyi Business Class Koltukları”, “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” ve “Dünyanın En İyi Birinci Sınıf Havayolu Yolcu Salonu” ödüllerini de aldı. 

 
Qatar Airways Kenya da Mombasa, Vietnam da Da Nang dahil olmak üzere son zamanlarda bir dizi heyecan verici yeni destinasyon başlattı. Havayolu, 2019’da kapsamlı rota ağına Malta’da Valletta ve İran’da İsfahan olmak üzere yeni destinasyonlar da ekleyecek.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika