spot_img
spot_imgspot_img
18.2 C
İstanbul
Cuma, 24 Mayıs 2024

Pegasus yurt içi biletlerinde indirim

Seçtiklerimiz

Pegasus, yeni yılda seyahat etmek isteyenlerin yüzünü güldürecek bir kampanya başlattı. yurt içi biletlerinde

Biletlerini 7 Aralık’a kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından al, 7 Şubat – 7 Nisan 2023 tarihleri arasında vergiler hariç %30 indirimle yurt içine uç!

Kampanyanın Koşulları:

Satış Tarihi: 5-7 Aralık 2022 (Türkiye yerel saatine göre 5 Aralık 2022 saat 00:00’dan itibaren 7 Aralık 2022 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 7 Şubat – 7 Nisan 2023 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 7 Şubat 2023 saat 00:01’den itibaren 7 Nisan 2023 saat 23:59 tarihine kadar olan yurt içi uçuşlarında geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşları (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %30 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, b) Yakıt Harcı, c) Havalimanı Vergisi, d) Check-in Bedeli ve e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından “Yurt İçi %30″ butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

yurt içi biletlerinde

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika