spot_img
spot_imgspot_img
22.6 C
İstanbul
Pazartesi, 24 Haziran 2024

Pegasus’tan sahte bilet uyarısı

Seçtiklerimiz

Pegasus Havayolları, aralarındaki sözleşmenin sona ermesine rağmen bilet satışına devam eden acenteya karşı yolcularını uyardı. Şirket, resmi internet sitesinden şu açıklamayı yayınladı:

       

"CIAO Travel’in Şirketimiz ile acentelik sözleşmesi sonlandırılmış olup, şu an için , CİAO Travel ile şirketimiz arasında herhangi bir ilişki bulunmamaktadır. Ancak sözkonusu acentenin, ciaotravel.com, ciaotravel.com.tr ve ciaotravel.it adresi üzerinden sahte Pegasus bileti düzenlediği anlaşılmıştır. Bu şirket ve yetkilileri hakkında Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. tarafından her türlü hukuki  ve cezai girişim başlatılmıştır. Ancak bu acente ve yetkilieri hakkında nihai karar verilene kadar işbu bildirimin yapılması ihtiyacı doğmuştur. Ciaotravel.com’dan Pegasus bileti satın alan 3. Kişiler, bu biletlerin sahte olması nedeniyle  hiçbir şekilde Pegasus uçuşlarına kabul edilmeyecektir.

       

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. biletleri sadece ve sadece www flypgs.com adresinde satılmakta olup, ciaotravel.com, flywithus.com isimli sitelerden hiçbir şekilde Pegasus bileti alınmamasını,  kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika