spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

Pegasus Plus Üyeleri 5 ay boyunca %30 indirimli uçuyor

Seçtiklerimiz

Her geçen gün misafirlerini yeni destinasyonlarla tanıştıran ve sunduğu ekonomik fiyatlarla herkesin uçmasını sağlayan Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü belirlenen hatlarda “Uç Uç Günleri” ile Aralık ayında da şaşırtıcı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Aralık ayı Uç Uç günleri; 6-7 Aralık!

Uç Uç Günleri kapsamında 6-7 Aralık’da www.flypgs.com’dan bilet alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Ocak 2013 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Pegasus’un misafirlerine sunduğu yurt içi destinasyonlardan dilediklerine toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatını yakalıyor.

Bu ayki Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, hızlı Pegasus misafirlerini bekliyor!

Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için Pegasus internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin akitif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler.  Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com  internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika