spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 14 Temmuz 2024

Pegasus,mor ve ötesi’ne sponsor olmaya devam ediyor

Seçtiklerimiz

PEGASUS’UN SOSYAL MEDYA TAKİPÇİLERİ MOR VE ÖTESİ İZMİR KONSERİNE DAVETİYE KAZANIYOR

Türkiye’de ve dünyada geniş kitleleri peşinde koşturan mor ve ötesi’nin ulaşım sponsoru Pegasus’un Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip edenler, grubun 9 Mart’taki İzmir konserini izleme şansı yakalayacak

İstanbul, 6 Mart 2012 – Sanat ve spor alanında sıradışı projelere verdiği destekle misafirlerine heyecan duyacakları deneyimler yaşatan Pegasus Hava Yolları, rock sever misafirlerine sosyal medyada keyifli bir deneyim sunmaya devam ediyor.

mor ve ötesi’nin Mart ayında Join The Legend konserler serisi kapsamında Türkiye’nin birçok yerinde vereceği konserlerde izleyici olmak isteyen Pegasus misafirleri, Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip ederek bu konserlere çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak.

7 Mart 2012 Çarşamba günü Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip eden Pegasus misafirleri, 9 Mart Cuma günü İzmir Noxx Stage’de gerçekleştirilecek mor ve ötesi konserine çift kişilik davetiye kazanacak.

mor ve ötesi, Mart 2012 turnesi kapsamında, Pegasus’un ulaşım sponsorluğunda sırasıyla Eskişehir, Ankara,  İzmir, Çanakkale, Adana, Konya ve Antalya’da dinleyicileriyle buluşacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika