spot_img
spot_imgspot_img
22.8 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

Pegasus, 31. destinasyonunu ekledi

Seçtiklerimiz

Misafirlerine farklı bölgelerde destinasyon alternatifleri sunan Pegasus, Avrupa, Rusya, Balkanlar ve Orta Doğu’dan sonra hızlı büyümesine Orta Asya’da Almatı ile devam ediyor.
 
Pegasus’un 23 Ocak 2012 tarihinde Kazakistan’ın en büyük şehri Almatı’ya başlayan uçuşları, Pazartesi ve Perşembe günleri saat 19.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Salı ve Cuma günleri de  saat 05.50’de Almatı’dan karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.
 
Kayak İçin Yeni Destinasyon Arayanlara Müjde!
 
Kazakistan’ın eski başkenti, günümüzde ise en önemli şehri olan Almati, kış sporları severlerin kaçırmamaları gereken bir destinasyon. Pegasus, 23 Ocak’ta başlayan Almatı seferleri ile yepyeni bir kayak destinasyonu arayışında olanlara uygun fiyatlı bir seçenek daha sunuyor.
 
2011 Asya Kış Oyunları’na evsahipliği yapan Almati, etrafındaki dağlar, şehir merkezine çok yakın mesafede bulunan Medeu olimpik buz pateni pisti ile deniz seviyesinden 3.163 metre yüksekliğe kadar ulaşım sağlayan Chimbulak,  Ak-Bulak ve Tabagan kayak pistleriyle kış tatilcilerine unutamayacakları bir tatil imkanı sunar.
 
Büyük Almati Gölü ve Büyük Kanyon kayak severler kadar, tırmanma,yürüyüş gibi doğa sporlarını sevenleri büyüleyici özelliklere sahip doğal bir park içeriğindedir.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika