spot_img
spot_imgspot_img
9.9 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

Miles&Smiles, 2015’te kart sahiplerini uçurdu

Seçtiklerimiz

Banka açıklamasına göre, Garanti Bankası’nın Türkiye’nin ilk ve gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles, 2015 yılı boyunca müşterilerine yurt içine 1 milyon adet, Avrupa’ya 500 bin veya ABD’ye 150 bin adet gidiş-dönüş uçak biletine karşılık gelen mil hediye etti.
 
Türk Hava Yolları’nın (THY) tek resmi kredi kartı olan Miles&Smiles, kullanıcıları için ayrıca yaklaşık 200 adet kampanya düzenleyerek yıl boyunca kazandırmaya devam etti. Miles&Smiles kredi kartı, İstanbul, Ankara ve Bodrum’daki seçilmiş restoranlarda yapılan her 100 TL harcama karşılığında ekstra 100 mil sunarken, kullanıcılarına yurt içinde anlaşmalı otel ve restoranlarda yüzde 10 indirim imkanı da sağladı.
 
Geçen yıl bedava millerle en çok tercih edilen destinasyon Paris oldu ve Paris için 1 yılda yaklaşık 200 milyon 300 bin mil kullanıldı. Programda en çok tercih edilen yurt içi destinasyon ise 96 bin adetten fazla ödül bilet verilen Ankara oldu.
 
Garanti Bankası’nın Miles&Smiles kredi kartıyla "Son Dakika Yer Garantili" kategoriden, millerle ödül bilet almak mümkün oluyor. Uçak bileti fiyatı artsa bile, sabit mil değerleriyle ödül bilet imkanından yararlanılabiliyor. Miles&Smiles kredi kartı sahipleri, milleriyle alan vergisini ödeyebiliyor, uçak biletlerinin sınıfını comfort veya business class’a yükselterek daha konforlu seyahat edebiliyor. Kart kullanıcıları, kartlarını aldıklarında mil biriktirmeyi beklemeden ya da ödül bilet düzenlemek için yeterli mili kalmadığı durumda avans mil kullanıp 18 ayda geri ödeyebiliyor. Kart sahiplerine ayrıca, THY’deki statülerine göre yüzde 50’ye kadar daha fazla mil kazanma imkanı sunuluyor.
 

-"Daha fazla kazandırmaya devam edecek"
 
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Vekili ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, şunları kaydetti:
 
"THY’nin tek resmi kredi kartı olan Miles&Smiles, müşterilerimiz tarafından çok büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Garanti Bankası olarak biz de THY ile yürüttüğümüz bu başarılı iş birliğinden son derece mutluyuz. Miles&Smiles programında kart sahiplerine verdiğimiz toplam mil tutarını her yıl yüzde 10’un üzerinde artırıyoruz.
 
Miles&Smiles kullanıcılarının 2015’te kazandıkları miller dünya çevresini 400 bin kez turladı. Miles&Smiles, her yıl daha da büyüyen kullanıcı ailesine, benzersiz fırsatlarla daha fazla kazandırmaya devam edecek."
 
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika