spot_img
spot_imgspot_img
18.3 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

Kore Havayolları Skytrax tarafından 5 yıldızlı havayolu ödülüne layık görüldü

Seçtiklerimiz

Kore Havayolları, dünyanın en prestijli hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşlarından biri olan SkyTrax tarafından 5 yıldızlı bir havayolu şirketi olarak tanımlanmıştır.

Merkezi Londra’da bulunan Skytrax, 1999 yılından bu yana küresel havayollarının hizmet kalitesini değerlendirmekte ve ödüllendirmektedir. 5 yıldız derecelendirmesi, havacılık hizmetinde dünyanın en iyi kalitesini onaylamaktadır.

Skytrax denetçileri, üç hafta boyunca gizli müşteri olarak Kore Havayolları uçuşlarında seyahat ettiler. Diğerlerinin yanı sıra check-in kontuarları, salonlar, koltuklar, uçak içi yemekler, uçak içi eğlence, kabin ekibi hizmetleri ve uçak içi hizmet öğeleri dahil olmak üzere tüm alanlarda müşteri hizmetlerinin kalitesini değerlendirdiler.

Bu saygın derecelendirme, Kore Havayolları’nın mükemmel hizmet kalitesini yansıtmaktadır. Havayolunun hizmet alanındaki rekabet edilebilirliği, çalışanlar için eğitim programlarına, birinci sınıf Kosmo Suites 2.0 gibi rahat koltuklara ve çeşitli içerikler sunan uçak içi eğlence sistemine dayanmaktadır.

Havayolu ayrıca, müşteri rahatlığını artırmak için bagaj yükleme bildirim sistemi gibi yeni hizmetler sağlamaya devam ederken, uçuş sırasında mevsimlik malzemeleri kullanan menüler sunmakta olup seçkin şarap listeleri de oluşturmuştur.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika