spot_img
spot_imgspot_img
20.3 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Havacılığa Dair Kareler Fotoğraf Sergisi

Seçtiklerimiz

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Havacılığa Dair Kareler Fotoğraf Sergisi

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliği ile ulusal bazda düzenlenen “Havacılığa Dair Kareler” temalı VatanJet 1. Ulusal  Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergilemeye değer görülen fotoğraflar, 01-31 Mart 2024 tarihleri arasında İzmir Adnan Menderes Havalimanı TAV Galeri Sergi Alanı’nda yolcuların ziyaretine açıldı.  

Kuruluşundan itibaren uçuş emniyeti, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti kendisine ilke olarak edinmiş ve ülkemiz sivil havacılığının ilerlemesine katkı sağlayacak şekilde yenilikçi ve lider bir kuruluş olma misyonu ile hareket eden VatanJet Havacılık; 2023 yılında ilkini gerçekleştirdiği “Havacılığa Dair Kareler” temalı VatanJet 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması ile, havacılık çalışanları ve havacılık eğitimi görmekte olan üniversite öğrencileri başta olmak üzere; 18 yaş üstü amatör/profesyonel tüm fotoğrafçıların gözünden havacılığa dair fotoğraf arşivi oluşturarak; havacılık fotoğrafçılığının yaygınlaşmasını amaçlamıştır.

Havacılığa dair bir birinden değerli fotoğrafların yer aldığı sergi, Mart ayı boyunca İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda, Nisan ayında Esenboğa Havalimanı’nda, Mayıs ayında ise Antalya Havalimanı’nda yolcuların ve sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır.

VatanJet Fotoğraf Sergisi’nin, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda sergilenmesi adına şirketimize  göstermiş oldukları destekten dolayı TAV Ege Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika