spot_img
spot_imgspot_img
12.6 C
İstanbul
Salı, 27 Şubat 2024

İnovasyon Gelenekle Buluşuyor: Malezya Havayolları Modern Yer Ekibi Üniformasıyla Yeni Bir Döneme Hazır

Seçtiklerimiz

Malezya Havayolları Modern Yer Ekibi Üniformasıyla Çağdaşlık ve Gelenekleri Birleştiriyor

Malezya Havayolları, Kuala Lumpur merkezli olarak, yer ekipleri için modern bir görünümü benimseyerek yeni bir yıla yeni bir kıyafetle başlıyor. Havayolu şirketi, daha modern bir tasarımın Malezya kültürel köklerine saygı gösterirken aynı zamanda çağdaşlığı benimsemesini simgelediğini belirterek yer ekipleri için yeni bir üniforma tanıttı.

Yeni üniformalar, 10 Ocak 2024 tarihinde Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı Terminal 1’de düzenlenen bir lansman etkinliğinde tanıtıldı.

Yeni yer üniforması, Malaysia Airlines Group’un (MAG) yer hizmeti birimi olan AeroDarat Services (ADS) çalışanları tarafından giyilecek. Yeni üniforma, nefes alabilir ve bakımı kolay kumaşlardan yapılmış, etek veya pantolon seçenekleri sunan, özel dikim üç parçalı bir takım içeriyor.

Malezya Havayolları, yeni tasarımın öncelikle konfor ve kullanışlılık odaklı olduğunu belirterek, ön yüzdeki ekiplerin görevlerini “özgüven, gurur ve sıcak misafirperverlikle” yerine getirebilmelerini amaçlıyor.

MAG Grup İcra Direktörü Datuk Captain Izham Ismail, bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Yeni ADS yer üniforması, profesyonellik ve eşitlik konusundaki taahhüdümüzü simgeliyor ve aynı zamanda tasarıma gömülü olan songket motifleriyle Malezya’nın canlılığını ve kültürünü takdir ediyor.

Ayrıca, MAG içindeki genç yetenekler tarafından özel olarak tasarlandı ve organizasyonumuzu ileri taşıyacak birlik ve yaratıcılığın kutlaması.”
Havayolu şirketinin önceki, daha geleneksel kebaya üniformasına bir selam durumunda, yeni görünüm aynı zamanda öncekilerinden yeniden kullanılmış bir personel çantası ve clutch içeriyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika