spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Cuma, 8 Aralık 2023

IndiGo, Delhi ile Hong Kong Arasındaki Direkt Uçuşları Yeniden Başlatıyor

Seçtiklerimiz

IndiGo, Hindistan ve Hong Kong Arasındaki Uçuşları Güçlendiriyor

IndiGo, Hindistan’ın tercih edilen havayolu şirketi, 5 Ekim 2023 tarihinden itibaren Delhi ile Hong Kong arasındaki doğrudan uçuşları tekrar başlattı. Bu yeniden başlatma, Güney Asya’nın en büyük ekonomilerinden biri ile Asya-Pasifik bölgesinin önemli bir iş ve seyahat merkezi arasındaki zengin sosyo-kültürel çeşitliliği kullanarak stratejik bağları güçlendirmeyi amaçlıyor. Bu uçuşlar, yaklaşan kış sezonunda hem iş seyahati yapanları hem de tatilcileri hizmet verecek şekilde tasarlanmış olup, gelişmiş uçuş seçenekleri ve sorunsuz bir seyahat deneyimi sunacak.

IndiGo’nun Küresel Satış Başkanı Vinay Malhotra, “Küresel bağlantıları ve erişimi artırma stratejimiz doğrultusunda, Delhi’den Hong Kong’a uçuşları yeniden başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Hong Kong, dünyanın en önemli finans merkezlerinden biri ve ticaret limanlarından biri olarak bilinir. Seyahat manzarası geliştikçe, çeşitli uluslararası seyahat seçeneklerine olan talebin artacağını öngörüyoruz. Bu yeniden başlatılan rota, seyahat edenlere Hong Kong’a ve ötesine daha fazla erişim sunarak böyle bir talebi karşılıyor. IndiGo, geniş 6E ağı boyunca uygun fiyatlı, zamanında ve sorunsuz seyahat deneyimleri sunma taahhüdünde bulunuyor” dedi.

“Orient’in İncisi” olarak sıkça anılan Hong Kong, dikkat çekici bir özel idari bölge olarak yer alıyor. Canlı gece hayatı ve hareketli parti sahneleri ile ünlü olan şehir, alışveriş meraklılarını da cezbediyor. Tatil cazibelerinin ötesinde, Hong Kong, karlı ticaret fırsatlarını keşfetmek isteyen küresel girişimcileri davet eden büyük bir iş merkezi potansiyeline sahiptir. Dünya genelinden gezginler, Hong Kong Disneyland, Ocean Park, Victoria Zirvesi, Tian Tan Buddha, Star Feribot, Nan Lian Bahçesi, Lantau Adası ve resim-perde Victoria Limanı gibi sembolik yerlerle çekiliyor. Şehrin takvimi, çekiciliğine ve cazibesine katkıda bulunan eşsiz yıllık festivallerle süslenmiştir, bu festivaller arasında canlı Çin Yeni Yılı kutlamaları ve canlı Dragon Boat festivali bulunur.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika