spot_img
spot_imgspot_img
22.6 C
İstanbul
Pazartesi, 24 Haziran 2024

Germanwings sekizinci yılını doldurdu

Seçtiklerimiz

Uygun fiyatları ile Türk yolcularını “low cost” kavramı ile tanıştıran Alman Havayolu şirketi Germanwings sekizinci yılını doldurduğu Ekim ayında yolcu sayısını %18 artırarak yine bir rekora imza attı.

       

        Geçtiğimiz Ekim ayında havacılık sektöründe sekizinci yılını geride bırakan Avrupa"nın lider düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings hızlı adımlarla ilerleyerek başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

       

 
        Başarılarına devam eden şirket, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi bu yıl Ekim ayında da yolcu sayısını %18 oranında arttırarak 786,168 yolcu taşıdı.

       

        2002 yılının Ekim ayında kurulan Alman havayolu şirketi Germanwings Avrupa"da Low Cost havayolları içerisinde kısa zamanda yerini alarak bu pazarda büyük ilerlemeler kaydetti.

       

        Germanwings, bu ay filosuna eklediği 3 yeni uçağı ile yolcu sayısında 120 binlik bir artış elde etti ve uçuşlarındaki doluluk oranı % 78.5 oranına ulaştı. Germanwings, aynı zamanda “Profiles International” ( yaratıcı şirket araştırmaları yapan kuruluş) tarafından Almanya"nın en üretken şirketi seçildi.

       

        Germanwings yolcularının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve kaliteli hizmet ile inanılmaz fiyatları beraber sunmaya devam edecek.

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika