spot_img
spot_imgspot_img
21.6 C
İstanbul
Perşembe, 21 Eylül 2023

Gazipaşa Havaalanı’na Ücretsiz Yolcu Servisi

Seçtiklerimiz

Ankara ve İstanbul uçuşlarının yapıldığı Gazipaşa Havaalanı’na ücretsiz yolcu servisi seferleri başladı. Hareket noktası Alanya olan yolcu servisinin tanıtımı amacıyla düzenlenen kokteyle, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkanı Kerim Aydoğan ile Meclis Başkanı Mustafa Tuna, yönetim kurulu üyeleri, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Gülçin Güner, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı (BYK) Ayhan Kaya, Çıplaklı Belediye Başkanı Yaşar Ertekin, Demirtaş Belediye Başkanı Mustafa Aras, Oba Belediye Başkan yardımcısı Mükerrem Babaoğlu ile belde belediye yetkilileri katıldı.
       
        Kokteylin ardından havaalanına gidecek yolcular servisle Gazipaşa’ya gönderildi.
       
        ALTSO Başkanı Aydoğan, havaalanına düzenlenen ücretsiz servislerin ALTSO binasından hareket ederek Tosmur, Mahmutlar, Kargıcak, Demirtaş beldelerinde duraklardan yolcu alacağını açıkladı. Aydoğan, uçuş saatinden 1,5 saat önce servislerin ALTSO binası önünden kalkacağını ve Gazipaşa’ya inen yolcuların da ücretsiz olarak getirileceğini belirtti.
       
        Aydoğan, yolcu sayınsının artırılması ve havaalanının gelişmesi için bölgeden Ankara ve İstanbul’a gidecek vatandaşların uçuşlarını Gazipaşa Havaalanı’ndan yapmaya davet etti.

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika