spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Flydubai,Yeni Uçuş Lokasyonlarını açıkladı

Seçtiklerimiz

17 Haziran 2010’da İstanbul’a ilk uçuşunu gerçekleştirecek olan Dubai’nin ilk düşük maliyetli havayolu şirketi Flydubai, 17 Mayıs’tan itibaren ağını Kabil-Afganistan’a, 19 Mayıs’ta ise antik Mısır kenti Luxor’a yapılacak uçuşlarla genişletiyor.

       

Afganistan’ın başkentine yapılacak uçuşlar 725 Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi’nden başlayan fiyatlarla haftada beş defa yapılacak. Saat 02.00’de Dubai’den hareket edip, yerel saatle 05.20’de Kabil’e inecek. Dönüşte saat 06.20’de Kabil’den hareket ederek yerel saatle 08.45’te Dubai’ye varacak. Haftada üç defa yapılacak Luxor seferleriyse 350 Birleşik Arap Emirlikleri Dinarı olacak. Saat 22.55’te Dubai Uluslararası Havaalanı 2. Terminal’den hareket ederek ertesi gün yerel saatle 01.35’te Luxor’a inecek. Dönüşte saati 02.20’de Luxor’dan hareket ederek yerel saatle 06.45’te Dubai’ye varacak.

       

Flydubai CEO’su Ghaith al Ghaith "İki yeni rotamızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum.

       

Yeni rotalarımızla ağımızı 17 destinasyona çıkararak, seyahat etmeyi daha az karmaşık, stressiz ve uygun fiyatlı bir hale getirme ve insanların daha fazla destinasyona daha sık seyahat etmesini sağlama taahhüdümüzü yerine getirmeye devam ediyor. Bu rotalar, hizmet vermeye hazırlandığımız iki farklı destinasyon türünün bir kombinasyonu – BAE ile çok az sayıda doğrudan bağlantısı olan şehirler ve zaten popüler olan, ancak ekstra düşük maliyet seçeneğinden faydalanabilecek destinasyonlar. Kabil ve Luxor büyüleyici şehirler. Luxor, Kral Vadisi ve Karnak Tapınağı gibi dünyada görülebilecek en inanılmaz tarihi alanları barındırıyor. Kabil ise, oldukça çalkantılı bir dönemden geçse de, endüstrinin en yeni ve en güvenli uçaklarıyla hizmet veren kaliteli bir havayolunun sunduğu bağlantılar, ülkeyi emniyete almak ve geliştirmek için çalışan cesur insanların, güvenli, rahat ve uygun fiyatlı bir seyahat seçeneğine sahip olmasını sağlayacak" dedi.

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika