spot_img
spot_imgspot_img
8.6 C
İstanbul
Cuma, 1 Mart 2024

flydubai, EMITT Fuarı’na Katılıyor

Seçtiklerimiz

Hava yolumuz fuar vesilesiyle İstanbul uçuşlarında indirimli tarifeler sunuyor.

Dubai merkezli hava yolu flydubai, 22 – 25 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılıyor. flydubai, fuarda interaktif bir harita üzerinde uçuş noktalarını ve aynı zamanda sağladığı hizmetleri tanıtacaktır. flydubai standını ziyaret edenler, havayolunun İstanbul – Dubai uçuşlarında sunulan business class hizmetini deneyimleme fırsatı bulacaklar.

flydubai, fuar vesilesiyle İstanbul uçuşları için de özel fırsatlar sunuyor. Economy class gidiş-dönüş Dubai bilet fiyatı 198 Euro’dan, economy class Kolombo gidiş-dönüş bilet fiyatı 355 Euro’dan ve economy class Maldiv gidiş-dönüş bilet fiyatı ise 398 Euro olarak satışa sunuldu. Fiyatlara tüm vergilerin dahil edildiği kampanya, 23 Şubat’tan 23 Nisan’a kadar gerçekleştirilecek seyahatler için (31 Mart – 13 Nisan tarihleri arası hariç) ve 19 Ocak – 23 Ocak tarihleri arasında yapılacak biletlemelerde geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için flydubai İstanbul ofisini arayabilir (212 – 444 7 359) veya İstanbul’daki yetkili flydubai seyahat acentelerini ziyaret edebilirsiniz.

flydubai Ticari İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Jeyhun Efendi, EMITT’e katılımlarıyla ilgili şöyle konuştu: "İstanbul, ağımızda yer alan önemli bir destinasyon ve Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılmaktan mutluyuz. Kolombo, Goa, Maldiv ve Zanzibar gibi 87 farklı noktaya sefer düzenliyoruz ve Dubai dahil, bu olağanüstü destinasyonları keşfetmek isteyen yolcularımızı ağırlamaktan her zaman memnuniyet duyacağız.”

flydubai 2010 yılından bu yana, haftada beş kez İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Dubai’ye yolcu taşımaktadır. Yolcularımız, Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan Goa, Maldiv, Kolombo, Katmandu ve Zanzibar gibi egzotik noktalar dahil, 87 şehre uçabilmektedir.

Dubai’nin havacılık üssü olması önemli bir avantaj olup, 200’den fazla destinasyona rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

flydubai’nin yeni Boeing tipi uçaklarında seyahat eden economy class yolcularımız, 1.300 saatten fazla film izleme ve dünya müziklerini dinleme imkanı sunan uçak içi interaktif eğlence sisteminden yararlanabilmektedirler. Business class’ı tercih eden yolcularımızı ise, İtalyan derisi rahat – geniş koltuklar, gelişmiş bir uçak içi eğlence sistemi, çeşitli yemek alternatifleri ve öncelikli check-in hizmetimiz bekliyor. Ayrıca 24 saat kesintisiz hizmet veren özel bir ekip, seyahatleri süresince business class müşterilerimizin rezervasyonları ve diğer talepleriyle ilgilenmektedir.

Bu yıl 19. kez kapılarını açacak olan EMITT, TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği, Türkiye Otelciler Federasyonu (TUROFED) ve Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir. 2014 yılında, fuarı 71 ülkeden 4 bin 500 kişi ziyaret etmiştir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika