spot_img
spot_imgspot_img
17.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

Etihad uçuşlarında  ‘Class Konforu’ yaşayın

Seçtiklerimiz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak Avustralya’nın Sidney ve Melbourne şehirlerine gerçekleştirdiği uçuşlarda misafirlerine ekonomi ve business class deneyimini tek biletle yaşatan farklı bir fırsat sunuyor.

       

Kampanyaya göre, Sidney’e ve Melbourne’e seyahat edecek Etihad yolcuları, vergiler dahil, servis ücreti hariç 2124 Avro’dan başlayan fiyatlarla İstanbul ile Abu Dabi arasında Coral Economy sınıfında, Abu Dabi ile Avustralya arasında ise Pearl Business Class konforuyla uçacak.

       

 İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak haftanın beş günü Melbourne’e, üç günü ise Sidney’e uçma olanağı sunan Etihad’ın aynı günlerde Sidney ve Melbourne’den İstanbul’a dönüş uçuşları da bulunuyor.

       

Etihad, Sidney ve Melbourne’ün yanı sıra, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak; Asya ve Afrika’da, aralarında Sidney, Melbourne, Pekin, Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Johannesburg, Kolombo ve Tokyo’nun da bulunduğu yirminin üzerinde önemli merkeze bağlantı olanağı sunuyor.

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika