spot_img
spot_imgspot_img
13.2 C
İstanbul
Cuma, 19 Nisan 2024

Emirates’ten Filipinler Clark uçuşlarına özel fiyat

Seçtiklerimiz

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, sürekli genişleyen uçuş ağına Filipinler’deki ikinci destinasyonu ekliyor. 1990’dan bu yana Filipinler’in başkenti Manila’ya seferler düzenleyen Emirates, 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren Clark Uluslararası Havalimanı’na günlük direkt seferlerine de başlayacak.

Emirates Türkiye’nin lansman dönemine özel sunduğu kampanya ile 8-21 Temmuz arasında 510 Avro’dan sunulacak Ekonomi sınıfı biletlerle 1 Ekim – 30 Kasım arasında seyahat edilebilecek.

Clark, başkent Manila’nın 80 kilometre kuzeyindeki Merkez Luzon bölgesinin Pampanga eyaletinde yer alıyor. 17 milyon kişilik bir havza barındırması nedeniyle stratejik bir konuma sahip. Filipinler’de en fazla büyüme gösteren bölgelerden biri olan Merkez Luzon, Clark Serbest Liman Bölgesi ve Subic Körfezi Serbest Liman Bölgesi gibi ülkenin başlıca ekonomik bölgelerine ev sahipliği yapıyor.

Zengin kıyı şeridiyle tanınan bölgedeki etkin volkan Pinatubo Dağı, hızla gelişen bir turistik cazibe merkezi ve yürüyerek çıkılabilen yanardağ ağzının harika bir manzarası bulunuyor. Emirates Holidays, başkent Manila’nın yanı sıra Palawan, Boracay, Marinduque ve Lagen Adaları’nın ve Cebu Adası eyaletinin aynı adı taşıyan hareketli merkezindeki turistik cazibe alanlarını kapsayan Filipinler tatil paketleri sunuyor. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika