spot_img
spot_imgspot_img
17.9 C
İstanbul
Salı, 25 Haziran 2024

Emirates Skywards, 2022’ye Kadar Daha Fazla Esneklik ve Güvence Sunuyor

Seçtiklerimiz

Emirates’in ödüllü yolcu sadakat programı Skywards, dünyada ilklerden birini gerçekleştirerek, üyelerin mevcut statülerinde 12 ay daha korumalarını sağlamak için 2021 için planlanan tüm statü inceleme tarihlerini uzatıyor.

Emirates ve flydubai’nin ödüllü yolcu sadakat programı Emirates Skywards, üyelerine yeni uygulamalarla daha fazla destek, esneklik ve tercih sunarak üyelerinin statülerini 2022’ye kadar koruma imkanı veriyor.

COVID-19 nedeniyle seyahat kısıtlamaları devam etmekte olup, Emirates Skywards, üyelerine bu süreçte daha fazla güvence sunmaya yönelik yeni yollar bulma konusunda öncülük etmeye devam ediyor.

Statü Süresi Uzuyor Statü inceleme tarihi 31 Aralık 2021’den önce olan Emirates Skywards Silver, Gold ve Platinum üyeleri, mevcut statülerini 12 ay daha koruyabilecekler. Örneğin, üyenin mevcut statü inceleme tarihi 31 Mart 2021 ise, yeni statü inceleme tarihi 31 Mart 2022’ye kadar uzatılacak.

Millerin Geçerlilik Süresi Uzuyor Emirates Yolcu Sadakat Programı Skywards, Nisan 2020’den itibaren sona eren Skywards Millerinin geçerliliğini 30 Haziran 2021’e kadar uzatmıştır.

Skywards Milleri, Emirates uçak biletleri, uçuş sınıfı yükseltmesi ve daha birçok ayrıcalık dahil olmak üzere, geniş bir ödül yelpazesi için 11 ay öncesine kadar kullanılabilir.

Havayolu rezervasyon politikalarını, yolcularına esnek rezervasyon şartları ve seçenekleri sunacak şekilde yenilediği için üyeler Emirates ile güven ve gönül rahatlığı içinde seyahat edebilirler. 30 Haziran 2021 tarihinde veya öncesinde seyahat etmek için bilet satın alan yolcular, seyahat tarihlerini değiştirebilir veya bilet geçerlilik tarihini 2 yıl uzatabilirler. Üyelere Statülerini Korumak İçin Daha Fazla Yol Sunuyoruz.

Emirates Skywards’un, üyelerin statülerini korumalarına veya hızlı bir şekilde daha yüksek bir statüye geçmelerine yardımcı olmak için yıl boyunca daha fazla girişimi olacak.

Üyeler, bonus statü milleri, ücretsiz statü yükseltmesi, ücretli statü fırsatları ve daha birçok özel teklif de dahil olmak üzere, sürprizlerle dolu keyifli bir yıl için sabırsızlanabilirler. Emirates Skywards dünya çapında 27 milyondan fazla üyeye sahiptir.

Sadakat programı her biri özel ayrıcalıklar kazandıran dört üyelik statüsü sunmaktadır: Blue, Silver, Gold ve Platinum. Üyeler havayolları, oteller ve araç kiralamadan, finans, hobi ve yaşam tarzı markalarına kadar değişen iş ortaklarından Skywards Milleri kazanabilirler.

Skywards Milleri, iş ortağı olan havayollarından uçak biletleri, otel konaklaması, spor ve kültür etkinliklerine konuk olmak ve daha birçok unutulmaz deneyimlerden faydalanmak için kullanılabilir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika