spot_img
spot_imgspot_img
6.5 C
İstanbul
Çarşamba, 28 Şubat 2024

Dr. Öz THY’nin uçağında canlı yayın yaptı

Seçtiklerimiz

Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz, ABD ve dünyada milyonlarca izleyicisi bulunan sağlık programı ‘The Dr. Oz Show’ adlı televizyon programı için Türk Hava Yolları’nın İstanbul-New York uçuşunda bir yayın gerçekleştirdi. Yayından 13 saniyelik bir kesit THY’nin sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

 
"İLK KEZ UÇAKTAN YAYINDAYIM"
 
THY’nin geniş gövdeli uzun menzilli Boeing 777 tipi uçağında verilen Wi-Fi hizmeti sayesinde canlı yayın yapan Doktor Öz, "Merhaba ben Mehmet Öz. İlk kez uçaktan yayındayım. Tam 10 bin metre yükseklikte Türk Hava Yolları’nın TK1 sefer sayılı İstanbul-New York uçuşundayım. Çok daha fazlası yakında." dedi.

Doktor Öz’ün canlı yayında yolculara dönerek "Herkes iyi zaman geçiriyor mu?" diye sormasına yolcular el sallayarak karşılık verdi.
 
Türk Hava Yolları, dünyaca ünlü "The Dr. Oz Show" programının yapımcı ve sunucusu Dr. Mehmet Öz ile yolcularının seyahatlerini daha rahat ve sağlıklı geçirmelerini hedefleyen "Fly Good Feel Good"projesi kapsamında önemli bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği çerçevesinde Dr. Öz, dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağlıklı beslenme ve egzersiz tavsiyelerinde bulunacak.
 
Türk Hava Yolları’nın Dr. Öz ile gerçekleştireceği bu ortak çalışma, bayrak taşıyıcı havayolunun yolcularına sunduğu marka deneyimini çok daha ileri taşımak için geliştirdiği Fly Good Feel Good projesinin bir parçası olarak yürütülecek. Projede, Türk Hava Yolları resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden gösterimi yapılan uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videolar ve basılı materyaller yer alıyor.
 
Bu işbirliği kapsamında Dr. Öz, İstanbul’dan New York’a giden TK01 sefer sayılı uçuşta, pilotların, kabin ekibinin ve Uçan Şefin (Flying Chef) de yardımıyla, şov programı "The Dr. Oz Show" ve "Fly Good Feel Good" projesinin içerik çekimlerinden önce yolculara büyük bir sürpriz yaptı. Dr. Öz, bu özel uçuş deneyiminde, uçak içi eğlence sistemi üzerinden sağlıklı yaşam çağrısı yapan mesajlar ve küçük hediyelerle yaklaşık 300 yolcuya oldukça keyifli dakikalar yaşattı.
 
 
"ÖZEL BİR ATMOSFER OLUŞTURACAK"
 
Uçuşun öncesinde Dr. Mehmet Öz ile bir araya gelen Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, "Temel ilkelerimizin başında misafirlerimize sunduğumuz marka deneyimini sürekli geliştirmek ve bu sayede uçuşlarının her anını daha konforlu ve keyifli hale getirmek geliyor. Uçuş deneyimleri boyunca onlara kendilerini iyi hissettiriyor olmak, ödüllü hizmet anlayışımızın önemli bir parçası. Dr. Öz, misafirlerimizin Türk Hava Yolları ile uçma ayrıcalığını uçak içinde daha güçlü yaşayabilmeleri için özel bir atmosfer oluşturacak." dedi.

 
"PROJE, TÜRK HAVA YOLLARI MARKA DENEYİMİNİ DAHA DA YUKARILARA TAŞIYACAK"
 
Dr. Öz ise; "Türk Hava Yolları, uçak içinde farklı hizmet anlayışı ve mükemmel ikramları ile dünyaca ünlü ve ödüllü bir havayolu. Fly Good Feel Good ise, yolcuların uçuş deneyimlerinin sağlık ve zindelik boyutuna eğilen etkileyici bir proje. Projenin, Türk Hava Yolları marka deneyimini daha da yukarılara taşıyarak, yolculara gösterilen özeni ortaya koyması açısından çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum." dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika