Son seferinde Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra çalışma arkadaşları ve ailesi tarafından karşılanan emektar pilota günün anısına hazırlanmış olan özel bir plaket takdim edildi. Sky Airlines ekibi adına kısa bir konuşma yapan SKY Airlines Genel Müdürü ve Kayıgroup CEO su Tahir Görgülü “Değerli pilotumuza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da sağlık ve mutluluk dolu bir emeklilik yaşamı diliyoruz” dedi.
Sky Havayolları ekip arkadaşlarının düzenlediği karşılama töreni sırasında duygusal anlar yaşayan ve şükranlarını sunan Kızılırmak “45 yıldır çeşitli konumlarda havacılık sektörü içerisindeyim. Özellikle son 11 yılda Sky Havayolları ailesinin bir parçası olmak benim için büyük bir keyifti. Tüm çalışma arkadaşlarıma emniyetli ve başarılı uçuşlar diliyorum” dedi.