spot_img
spot_imgspot_img
14.3 C
İstanbul
Pazar, 14 Nisan 2024

AnadoluJet’ten Kayseri’ye özel havalimanı tranfer hizmeti başladı

Seçtiklerimiz

Secure Drive ile yapılan anlaşma kapsamında sunulan hizmet ile Kayseri havalimanına tek yön gidiş şehir içinden sadece 5 TL. Avantajlı uygulamadan faydalanmak için Anadolu Jet acenteleri üzerinden rezervasyon yaptırılması yeterli olacak.

Yolcularına ekonomik ve konforlu uçuşun kapılarını açan Anadolu Jet, Secure Drive işbirliğinde ekonomik fiyatlarla yolcuları kapısının önünden alarak havalimanına transferini sağlıyor. Anadolu Jet şimdi de bu hizmeti Kayserililerle buluşturuyor.

Bugüne kadar Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman’da geçerli olan havaalanı transfer hizmeti, havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolcularına konfor sağlıyor. Secure Drive işbirliğinde sunulan Anadolu Jet transfer hizmeti; araçta internet kullanımı, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar ve eğitimli şoförler ile uçağa binmeden önce başlıyor, indikten sonra da devam ettiriyor.

Ekim ayı itibariyle Kayseri’de başlayan havalimanı – şehir içi ulaşımı hizmetinin bedeli tek yön 5 TL olarak belirlendi. Uygulamadan faydalanmak için Kayseri’de bulunan Anadolu Jet acenteleri ile irtibata geçilmesi gerekiyor.

Anadolu Jet ve ek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 25 38 çağrı merkezi aranabilir; Anadolu Jet acenteleri ile iletişime geçilebilir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika