spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

AnadoluJet’ten ‘1 Uçuş Sizden 1 Uçuş Bizden’ Kampanyası

Seçtiklerimiz

AnadoluJet, ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunmaya devam ediyor. 13 Ekim 2014 – 03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’ten Kahramanmaraş, Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Konya ve Hatay illerine, uçuş tarihinden en az 7 gün önce gidiş – dönüş bilet satın alan AnadoluJet yolcuları, ücreti düşük olan uçuşlarının sadece vergisini ödeyerek 20 Ekim 2014 – 10 Ocak 2015 tarihleri arasında seyahatlerini gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar bu özel promosyondan yararlanabiliyor.

Yolcularının konforunu her zaman ilk sırada tutan AnadoluJet, Ankara – Kahramanmaraş, Ankara -Adıyaman, Ankara – Çorlu, Ankara – Gazipaşa, Ankara – Çanakkale, Ankara – Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen – Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen – Konya uçuşlarını kapsayan çok özel bir kampanya başlatıyor.

13 Ekim 2014 – 03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet web sitesinde kampanya detayını anlatan bölümde yer alan özel indirim kodu ile Kahramanmaraş, Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Hatay ve Konya illerine tek kişilik uçak bileti alan tüm yolcular, ücreti düşük olan uçuşlarının biletine sadece vergilerini ödeyerek sahip oluyor. Kampanya dâhilindeki Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

Sadece anadolujet.com adresi üzerinden alınacak biletler için geçerli olan kampanyadan yararlanan AnadoluJet yolcuları 20 Ekim 2014 – 10 Ocak 2015 tarihleri arasında gönüllerince seyahat ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika