spot_img
spot_imgspot_img
21 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

ABD-Rusya nükleer savaşını uzaylılar engellemiş

Seçtiklerimiz

Mitchell, uzaylıların Soğuk Savaş’ın başında Dünya’ya geldiğini ve ABD ile Sovyetler arasında nükleer savaş çıkmasını önlediğini öne sürdü.

‘Barış yanlısı uzaylıların’ New Mexico Çölü’ndeki ünlü ‘White Sands’ nükleer silah deneme alanını ziyaret ettiğini söyleyen Mitchell, “White Sands atom bombası denenen bir yerdi. Uzaylıların da ilgilendiği şey buydu. Askeri becerilerimizi görmek istediler” dedi.

Tarihin ilk nükleer bombası test amaçlı olarak 1945’te New Mexico’da patlatılmıştı.

Öte yandan 84 yaşındaki Mitchell, uzaylıların insanlığı savaş çıkarmaktan caydırmaya ve barışı sağlamaya çalıştığını savundu. Mitchell, iddialarına kanıt olarak ise alanda çalışan diğer yetkililerin sözlerini işaret etti:

“Soğuk Savaş döneminde orada çalışan Hava Gücü askerleriyle konuştum. UFO’ların sık sık göründüğünü ve füzeleri etkisiz hale getirdiklerini söylediler.  Pasifik’teki üslerde çalışanlar da ilk füze denemelerinin UFO tarafından başarısızlığa uğratıldığını anlattı.”

Mitchell uzaylılara ilişkin başka iddialarıyla da gündeme oturmuştu.

Uzaylıların 70 yıl önce New Mexico’ya indiğini, hatta içlerinden birinin canlı yakalandığını öne süren Mitchell, uzaylıların gerçekten de filmlerde gösterildiği gibi ‘koca kafalı ve gözlü’ olduğunu iddia etmişti.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika