11.4 C
İstanbul
Salı, 26 Ekim 2021

6-9 Şubat’ta Havayolu Sektöründe Grev Olacak

Haftanın Haberleri

Havayolu sektöründe bir çok birlik tarafından yapılan 6-9 Şubat arasında yapılacak olan grev çağrısının ardından, Air France, bu grevin faaliyetlere yapacağı etkiyi kısıtlamak ve yolcuları mümkün olan en kısa sürede önceden bilgilendirmek için elinden geleni yapıyor.

    

Air France, tüm Fransız hava taşıma endüstrisini etkileyecek bu grevin sebep olacağı aksama ve rahatsızlıklar için yolcularından özür diliyor.Air France yolcularını direkt olarak bilgilendirecek.

    

Uçuşların iptal olması ya da gecikmesi durumunda, Air France yolcularının uçuşunu etkileyen aksamaları telefon, mesaj ya da e-mail’le yolcularına direkt olarak bilgi verecek.

    

Kişisel olarak bilgilendirilmek için, Air France tüm müşterilerine geçerli bir iletişim bilgisi verdiklerinden emin olmalarını tavsiye ediyor.

    

Yolcular, iletişim bilgilerini www.airfrance.com’dan ya da iPhone, Android ve Blackberry uygulamalarından ulaştırabilir.Bu servis ücretsizdir ve tüm yolcular için dünya genelinde geçerlidir. Bu gizli bilgiler ise sadece uçuş iptali durumunda kullanılacaktır.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika