spot_img
spot_imgspot_img
15.1 C
İstanbul
Pazartesi, 22 Nisan 2024

40 gün 40 gece uçak bileti 40 AVRO

Seçtiklerimiz

İSTANBUL- Öger Türk Tur, kuruluşunun 40. yılı nedeniyle 40 gün 40 gece toplam 9999 uçak biletini 40 Euro'dan satışa sunacak 40. yıl kutlamaları çerçevesinde değişik programlar düzenleyen Öger Türk Tur Şirketinin Genel Müdürü Selim Ataş yaptığı basın toplantısında, kutlamanın en büyüğünü yolcularla yapacaklarını ifade ederek, yarından itibaren (03 Kasım) başlatacakları ''40. yıl kutlamasının en büyüğünü sizlerle yapmak için yola çıktık'' kampanyasında 40 gün 40 gece 9999 uçak biletini 40Euro'dan satacaklarını söyledi.


Öger Türk Tur ailesi olarak 1969 yılında başladıkları yolculuklarının 40. yılını kutladıklarını ifade eden Ataş, şunları belirtti:


“Bugüne kadar yapılan kutlama programlarında değişik kesimlerle bir araya geldik. Hamburg'ta yapılan 40. yıl balomuz ile Almanya'nın önde gelen siyaset adamlarını, ortaklarımızı ve iş adamlarını bir araya getirdik. Yine Ramazan ayını vesile ederek Öger ailesinin fertlerinden olan acentelerimiz ile büyük iftar programlarında bir araya geldik. Büyük bir coşkuyla kutladığımız 40. yıl etkinliklerimizi bizi 40 yıldır bırakmayan yolcularımızla devam ettirmek istiyoruz. O nedenle 40 gün 40 gece boyunca 9999 koltuğu sadece 40 Euro'dan sunacağız.”


Öger Türk Tur'un birçok kişi tarafından, Anadolu'nun çok sayıda şehrine yapılan ilk uçuşlardan dolayı ilklerin şirketi olarak tanındığını kaydeden Ataş, 40. yıl kampanyası ile yine bir ilki başarmak istediklerini belirtti.


Ataş, kampanyanın Almanya ve Türkiye çıkışlı uçuşlarda geçerli olduğunu ifade ederek, ''Fiyatlar tek yön, her şey dahil olup, üzerine sadece 20 Euro servis ücreti gelmektedir'' şeklinde konuştu.


Kampanyanın geçerli olduğu uçuş noktalarını İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Malatya, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Zonguldak olarak sıralayan Ataş, yeniliklerin bunlarla sınırlı kalmadığı belirterek, ''Ayrıca Düsseldorf'dan İstanbul Sabiha Gökçen (Salı), Dortmund'dan Sabiha Gökçen (Perşembe) ve Düsseldorf'dan Ankara'ya (Cuma) yapılan seferlerde Zonguldak'a karşılıklı otobüs seferleri devam edecek. Yine ilk defa Türkiye uçuşlarımızda bebekler için 10 kg yük hakkı tanıyoruz'' dedi.


İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye'nin bütün şehirlerinde konaklayacak yolcuların, otel rezervasyonlarını HRS (Hotel Reservation Service) ve Öger Türk Tur işbirliği üzerinden yapabileceklerini hatırlatan Ataş, kış mevsiminde uçacak yolculara “uçuş artı araba” uygulamasını da uygun fiyatlarla sunacaklarını bildirdi.


Ataş, 2010 yılında yeni uçuş hatlarının Elazığ, Hatay, Sivas ve KKTC Ercan olacağını belirtti

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika