spot_img
spot_imgspot_img
20.3 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

3.500 dolara 8 ay sınırsız uçuş imkanı

Seçtiklerimiz

2017 yılında marka stratejisini ‘insancıl, kolay erişilebilir ve standartlara medyan okuyan’ olarak üç ana başlıkta toplayan Atlasglobal, yeni bir kampanyaya imza attı.
 
‘Atlasglobal Unlimited Kampanyası’ ile herkesi Business Class uçurmayı hedefleyen Atlasglobal, yolcularına sekiz ay boyunca tarifeli sefer icra edilen tüm parkurlarda, 3.500 dolar ve 3.500 TL’lik alternatiflerle, istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu yapma hakkı tanıyan bir ürün sunuyor.

‘UÇMAYI DAHA KOLAY KILIYOR’
 
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Atlasglobal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Tuna Tunca, "Atlasglobal olarak marka hedefimizi daha insancıl, daha kolay erişilebilir, yenilikçi ve sektörün kabullendiği standartların üzerine çıkmak olarak belirledik. Bu doğrultuda uçmayı daha kolay kılan ve herkesi uçmaya hatta Business Class uçmaya davet eden ‘Atlasglobal Unlimited Kampanyamız ortaya çıktı" dedi.
 
‘8 KEZ GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETİ ALAN KARLI ÇIKIYOR’
 
Kampanyalarının odağında Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler’in (KOBİ), seyahatlerine yıllık olarak ciddi bütçeler ayıran kurumsal şirketler ve sık seyahat eden yolcularından oluştuğunu belirten Tunca, "Yolcularımız, bu kampanyayı satın almadan önce ‘3.500 TL’ye kaç kez uçuş yapabilirim?’ diye kendi hesaplarını yapacaktır.

Bizim yaptığımız hesaplamaya göre, 3.500 TL kapsamında 8 ay boyunca toplamda altı veya sekiz kez gidiş-dönüş bileti alan yolcu, avantajlı hale geliyor. Aynı şekilde, yurt dışına dört veya altı kez giden yolcularımız, bu kampanyadan yararlandıkları takdirde avantajlı konuma geliyor. Bu şu anlama geliyor: Eğer bir yolcumuz yurt dışına bir yıl veya sekiz ay boyunca altı kereden fazla gideceğini öngörüyorsa, yolcumuz için bu kampanya, maliyet anlamında çok efektif hale geliyor" ifadelerini kullandı

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika