spot_img
spot_imgspot_img
21.4 C
İstanbul
Çarşamba, 22 Mayıs 2024

10 bin fitte şampiyonluk coşkusu

Seçtiklerimiz

10 bin metrede pilot ile birlikte karşılıklı tezahüratlar yapan sarı lacivertliler, şampiyonluk kutlamasına erken başlarken, kaptan pilot ise cep telefonundaki Fenerbahçe marşını hoparlörden tüm yolculara dinletti.

Ligin son haftasında Sivas 4 Eylül Stadı’nda bu akşam oynanacak olan Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması için İstanbul’dan Sivas’a akın ediyor. Birçok havayolu şirketi Sivas’a ek seferler düzenlerken, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1907 sefer sayısıyla havalanan özel bir havayolu şirketine ait uçakta yaşanan coşku, tribünleri aratmadı.

Uçağın kaptan Pilotu Reha Özdemir, yolcuları selamladıktan sonra Fenerbahçeli taraftarların yoğun olarak bulunduğu uçağın hoparlöründen, sarı lacivertli takıma başarılar diledi. Bunun üzerine taraftarlar, pilota seslenerek, "Kaptan bize sarı desene" diye uzun süre tezahüratta bulundu.

Kaptan Pilot Reha Özdemir ise yolcuların bu isteklerini geri çevirmeyerek, taraftarların coşkusuna ortak oldu. Özdemir, zaman zaman "sesiniz gelmiyor" diyerek de uçaktaki taraftarların coşkusunu arttırdı. Yolculuk boyunca uçak içerisinde Fenerbahçe marşları söylenirken, Kaptan Özdemir, cep telefonunda kayıtlı olan Fenerbahçe marşını hoparlörden tüm uçaktakilere dinletti. Uçak Sivas’a indiğinde yapılan son anonsta da kabin memurları, Fenerbahçe’ye başarılar diledi. Kaptan Pilot Reha Özdemir, uçaktan inen yolcuları tek tek tokalaşarak uğurladı.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika