13.5 C
İstanbul
Salı, 20 Nisan 2021

Pegasus Kargo ISG’yi AHL’ye Bağlıyor

Haftanın Haberleri

“Kargonuzu göndermenin en kolay yolu” sloganıyla kuruluşundan bu yana büyüyen ve gelişen Pegasus Kargo, 5 Aralık’dan itibaren yurtdışından Sabiha Gökçen Hava Limanı’na gelen ürünleri kamyonlarla Atatürk Hava Limanı’na transferini de gerçekleştirmeye başlıyor.

5 Aralık Çarşamba gününden itibaren haftanın üç günü gerçekleşmesi planlanan seferlerin daha sonraki süreçte haftada beş sefere çıkartılması hedefleniyor.

Pegasus Kargo’nun hizmet yelpazesine kattığı bu yeni karayolu hizmeti ile, Avrupa yakasında bulunan Pegasus Kargo müşterileri, Sabiha Gökçen’e ulaştırılan ürünlerini diledikleri gibi Atatürk Hava Limanı gümrüğünden, , S Sistem Lojistik’ e ait Geçici Depolama alanından çekebiliyor olacak.

Bu yeni servisi ile ilgili olarak Pegasus Kargo Direktörü Aydın Alpa, “ Bugün 26 ülkede 62 noktaya taşıma gerçekleştiriyoruz. Sabiha Gökçen – Atatürk Havalimanı arasında gerçekleştirmeye başladığımız bu yeni karayolu seferleriyle ithalat müşterilerine önemli bir alternatif sunuyoruz. Hedefimiz her zaman hava kargoda daha kaliteli hizmet sunmaktır.” dedi.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

- PGS -spot_img

Son Dakika