spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

Yeni şehirler keşfetme, kampanyası devam ediyor

Seçtiklerimiz

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates’in, yeni şehirler keşfetmek isteyenler için inanılmaz fırsatlar sunan kampanya serisi tüm hızıyla devam ediyor…

       

İki haftada bir Perşembe günleri uygulanan ‘Discovery Fares’ (Keşif Fiyatları) adlı kampanya kapsamında Emirates, yolcularına her seferinde üç farklı şehre %25’e varan indirimlerle seyahat etme şansı sunuyor. 

       

16 Aralık’ta gerçekleşecek kampanya kapsamındaki destinasyonlar Endonezya’nın başkenti Cakarta, Nijerya’nın finans merkezi Lagos ile modern ve gelenekselliğin birleştiği Tokyo. Kampanyalı fiyatlardan satış sadece bir gün sürerken, alınan biletler 3 ay süresince kullanabilecek.

       

Kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Cakarta’ya ekonomi sınıfı gidiş dönüş bilet fiyatı 445 Avro, Lagos’a 572 Avro, Tokyo’ya ise 661 Avro’dur. Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçları dahildir.

       

Emirates Havayolu haftada gidiş-dönüş Cakarta’ya 28, Lagos’a 28, Tokyo’ya 10 sefer düzenliyor.

       

EMIRATES Havayolu, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Ortalama filo yaşı 5 yıl olan EMIRATES, 152 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan EMIRATES, İstanbul’dan gerçekleştirdiği 11 uçuş ile yolcularını 60’ın üzerinde ülkede 100’ü aşkın noktaya taşıyor.
         

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika