spot_img
spot_imgspot_img
20.3 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

UTED, Sektör Çalışanlarını Anlamlı Bir İftarla Buluşturuyor: Gazze’ye Destek Olun!

Seçtiklerimiz

UTED, Sektör Çalışanlarını Anlamlı Bir İftar Davetiyle Buluşturuyor: Gazze’ye Destek Olun!

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED), geleneksel iftar davetiyle sektör çalışanlarını bir araya getiriyor. Türk Hava Yolları (THY) A.O ve THY Teknik’in desteğiyle, “1 iftar bizden, 1 iftar sizden” yardım kampanyası başlatıyor. Bu kampanya kapsamında yapılan yardımlar, Gazze’deki yardım çalışmalarını destekleyecek.

UTED İftarı: Dayanışma ve İyilik İçin Bir Araya Geliyoruz!

23-24 Mart tarihlerinde Atatürk Havalimanı THY Eğitim Başkanlığı Merkez Restoranı’nda gerçekleştirilecek olan UTED geleneksel iftarına davetlisiniz. Bu iftar, sektördeki çalışanların bir araya gelmesini sağlayacak ve dayanışmayı pekiştirecek.

“1 iftar Bizden, 1 iftar Sizden” mottosuyla düzenlenen iftar, Gazze’deki müslüman kardeşlerimize destek olacak. Bu yardım çalışmasına katkıda bulunarak, Technic for good ekibinin Gazze’deki yardım faaliyetlerine destek verebilirsiniz.

Bu yıl da her zamanki gibi, iftar sadece karnımızı değil, vicdanımızı da doyuracak. Katılım için ailelerin kabul edilmediği belirtiliyor ve rezervasyonların online veya telefon aracılığıyla yapılabileceği ifade ediliyor.

İftarlar ücretsizdir ve “1 iftar bizden, 1 iftar sizden” yardım kampanyasıyla yapılan katkılar, “Technic for good” ekibinin Gazze’deki yardım çalışmalarına aktarılacaktır.

Rezervasyon yapmak için:

Online: Bağlantıya Buradan Erişebilirsiniz

Telefon: 0212 542 13 00

Whatsapp İletişim: 0549 542 13 00 (Pazartesi-Cuma 08:00-17:00)

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika