spot_img
spot_imgspot_img
19.9 C
İstanbul
Pazar, 26 Mayıs 2024

Türk Hava Yolları bir ilke daha imza attı

Seçtiklerimiz

Haziran 2011 itibariyle gösterime girecek filmin çekimleri Manchester‘da gerçekleşti, çekimlerde İngiliz ve Türk 100 kişi görev aldı. Alametifarika reklam ajansı tarafından hazırlanan filmin prodüksiyonu Depo Film tarafından yapıldı.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri, Dr. Ali Genç, "Efsanevi marka, Manchester United ile işbirliği içinde olmaktan gurur duyuyoruz. Türk Hava Yolları ve Manchester United arasında kurulan bu güçlü iletişimin pozitif enerji ile yolcularımıza yansıdığı kanaatindeyiz. Manchester United gibi büyük bir takım ile çalışmaktan daima mutluluk duymaktayız" dedi.

Wayne Rooney ise, "Bugün gerçekleşen çekimlerde olduğu gibi takım arkadaşlarımla ortak çalışmak bana daima keyif vermiştir. Takım olarak video çekimlerinde yer almamız eminim ki Türk Hava Yolları ile seyahat eden yolcuların uçuş emniyeti konusunda bilincini daha da pekiştirecektir" diye konşutu.

Manchester United‘lı yıldız futbolcuların da çekimlerinde keyif dolu saatler yaşadığı film tüm Türk Hava Yolları uçuşlarında kabin içi ekranlarda gösterime girecek.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika