spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Temmuz 2024

Türk Hava Kurumu’nda Görev Değişimi

Seçtiklerimiz

Faaliyet gösterdiği alanları sürekli geliştirerek yenilerini ekleyen THK, tanıtım faaliyetlerine ağırlık verdi. Kurumun ülke çapında tanıtımını gerçekleştiren ve Türkiye’nin ilk havacılık dergisini okuyucularıyla buluşturan THK Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğüne, daha önce çeşitli haber ajansları ve televizyon kanallarında haber muhabirliği görevlerinde bulunan ve basın-yayın sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan İsmail Çanak atandı.

İsmail Çanak, 1983 yılında Kars’ın Kağızman ilçesinde doğdu. Ankara Çankaya lisesini bitirdi. Harran Üniversitesinde Radyo, Sinema ve Televizyon, Almanya Ludwigsburg’ta görüntü yönetmenliği eğitimleri aldı. Ankara ve İstanbul’da çeşitli haber ajansları ve televizyon kanallarında haber muhabiri olarak görev yaptı.

Uluslararası ölçekteki bazı sinema filmlerinin çekimlerinde görev aldı. İsmail Çanak 2006 yılında Türk Hava Kurumu Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde çalışmaya başladı ve 2012 yılında Basın, Yayın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü görevine getirildi. İsmail Çanak, Nilgün Çanak ile evli ve İngilizce bilmektedir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika