spot_img
spot_imgspot_img
19.1 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

THY ve Tofaş`tan kampanya

Seçtiklerimiz

Tofaş`tan yapılan açıklamaya göre 31 Aralık 2009`a kadar sürecek kampanyadan Miles&Smiles üyelerinin veya birinci derece yakınları da yararlanabilecek.


Kampanya kapsamında, Tofaş`ın Fiat Linea, Bravo, Grande Punto, Albea Sole, Palio Sole, Panda, 500; Alfa Romeo MiTo, 147, 159, GT, Brera, Spider ile Lancia Ypsilon ve Delta gibi modellerinde anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 500 TL ekstra indirim avantajı sağlanıyor.


Bununla birlikte kampanya süresince Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalı otomobil satın alan Classic kart sahipleri 10 bin mil, Classic Plus kart sahipleri 15 bin mil, Elite kart sahipleri 20 bin mil ve Elite Plus kart sahipleri ise 25 bin mil kazanabilecek.


Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, `Özel Yolcu Programımız Miles&Smiles üyelerine bu çok önemli ayrıcalığı sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu işbirliği ile Fiat, Alfa Romeo ve Lancia`dan otomobil satın alan Miles&Smiles üyelerimiz hem mil kazanıp hem de indirimden faydalanabilecekler. Üyelerimize son dönemde farklı sektörlerdeki kuruluşlardan yaptıkları alışverişler karşılığında mil kazanma imkanı sunduk. Miles&Smiles`a önümüzdeki günlerde yeni firmaların da katılması ile bu ayrıcalığı daha da arttırmayı hedefliyoruz` dedi.


Tofaş CEO`su Ali Pandır, `Çatısı altında Fiat, Alfa Romeo ve Lancia gibi global büyüklükte markaları temsil eden Tofaş olarak kurumsal işbirlikleri ve pazarlama alanında yenilikçi çalışmalar gerçekleştirmeye büyük önem verdiklerini belirterek `Bu anlamda 76. kuruluş yılını kutlayan ve Türkiye`nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları ile işbirliği yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye`de ilk defa bir havayolu şirketi ile 3 ayrı otomobil markasının aynı anda start verdiği bu işbirliğiyle Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalı modellerimizden satın alan müşterilerimize mil kazanmaları ayrıcalığı sağlıyor olacağız. Hem Tofaş`a hem de Türk Hava Yolları`na yeni açılımlar getirecek bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum` şeklinde konuştu.


KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN KAYIT YAPTIRMAK GEREKİYOR


Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles kart sahiplerinin aracını satın almadan önce 444 22 55 numaralı Fiat Çağrı Merkezi`ni ya da 444 19 10 Alfa Romeo& Lancia Çağrı Merkezi`ni arayıp kampanyaya kaydını yaptırmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından Türkiye çapında yaygın Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bayilerinden herhangi birinden araç satın alımı öncesinde kampanya dahilinde sunulan indirim avantajından yararlanmak mümkün olabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles üyelerinin hesaplarına işlenmiş en az bir uçuş bulunması gerekiyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika