spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

THY’nin yeni reklam yüzü : Jackie Chan

Seçtiklerimiz

Son zamanlarda imzaladığı önemli sponsorluklarla kendinden daha fazla söz ettiren THY, Uzakdoğu reklamlarının yüzü olarak önemli bir isimle anlaştı.

       

Türk Hava Yolları Şangay Genel Müdürü Gayret Yüksel THY’nin Uzakdoğu reklam kampanyalarında dünyaca ünlü film yıldızı Jackie Chan’in boy göstereceğini söyledi.

       

THY olarak Uzakdoğu pazarı için Jackie Chan ile ilgili bir reklam çalışması içinde olduklarını belirten Yüksel, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: “Bu çalışmayı merkezimizdeki reklam müdürlüğü ile birlikte yapıyoruz. Kevin Costner ile bir hayli ses getirmiştik. Şimdi her bölgenin kendine özgü bir starı olsun istiyoruz. Biz de Uzakdoğu’da Çinlilerin sevdiği isim olarak Jackie Chan’i seçtik. Şu anda merkez ofisimizdeki görüşmelerimiz sürüyor. İnşallah kısa zamanda sonuçlanacak. Kendisi tüm dünyada tanınan bir aktör ve  Türkiye’de film yapmak istiyor. Biz onlara en iyi mekanı sunabilirsek Türkiye’de bir kung-fu filmi dey apmak istiyor. Umarız bu temennisi de gerçekleşir.”

       


       

THY Eylül Ayında Jackie Chan’li Çekiliş Yapmıştı

       

Şangay Belediye’sinin düzenlediği Çin’in deprem ve doğal afet bölgelerinin yeniden yapılandırılmasına bağış toplama etkinliğine THY de iki Şangay-İstanbul gidiş-dönüş Business Class bileti ile katkıda bulunmuştu.

       

Etkinlikte açık arttırmaya çıkarılan biletler, bağışçıya Uzak Doğu’nun ünlü sinema adamlarından Jackie Chan tarafından takdim edilmişti.
         

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika