spot_img
spot_imgspot_img
18.2 C
İstanbul
Cuma, 24 Mayıs 2024

THY’den Mardin ve Adıyaman duyurusu

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları(THY) Adıyaman ve Mardin Havalimanlarında yapılacak olan pist bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleşemeyecek olan uçuşları için duyuru yayınladı

 

Türk Hava Yolları’nın internet sitesinde yayınladığı duyuru şöyle:

 

Mardin Havalimanı Pist Bakımı

Mardin Havaalanı 15-Haziran 2011’den 2011 sene sonuna kadar  pist çalışmaları sebebiyle geçici olarak uçuşlara kapatılacaktır. Bu nedenle anılan tarihler arasında Mardin seferlerimiz iptal edilmiştir.

 

Mardin Havalimanı Meydan Ofisi bilet satış işlemlerini yürütmeye devam edecektir. Tadilat çalışmaları süresince, yolcularımız Diyarbakır Havalimanına direkt ve karşılıklı düzenlenen karayolu servisleri ile ücretli olarak taşınacaktır.  

 

Adıyaman Havalimanı Pist Bakımı 

Adıyaman Havaalanı 15-Haziran  2011’den 2011 sene sonuna kadar  pist çalışmaları sebebiyle geçici olarak uçuşlara kapatılacaktır. Bu nedenle anılan tarihler arasında Adıyaman seferlerimiz iptal edilmiştir.

 

Adıyaman Havalimanı Meydan Ofisi bilet satış işlemlerini yürütmeye devam edecektir.Tadilat çalışmaları süresince, yolcularımız Şanlıurfa Havalimanı’na direkt ve karşılıklı düzenlenen karayolu servisleri ile ücretli olarak taşınacaktır. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika