10.3 C
İstanbul
Salı, 26 Ekim 2021

THY’den İsrail’de sponsorluk açıklaması

Haftanın Haberleri

Türk Hava Yolları (THY) yetkilileri, 2. Kudüs Uluslararası Turizm Zirvesi için kendilerinden talep edilenin, Kudüs’e gelecek iki uluslararası konuşmacının biletinin karşılanmasından ibaret olduğunu bildirdi.

THY yetkilileri, Kudüs’te 28-29 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek zirvenin sponsorluğu ile ilgili bazı basın organlarında yer alan haberlere ilişkin şu açıklamayı yaptı:

"Global bir havayolu şirketi olan ve 220’den fazla noktada dünya vatandaşlarını bir araya getiren THY, farklı müşteri profillerine hitap eden bölgesel ve uluslararası birçok organizasyona iştirak etmektedir.

Turizm Sektörü, ulusal ve uluslararası havayolu şirketlerinin doğrudan faaliyetin alanının vazgeçilmez büyük bir parçasıdır. Bu bağlamda, THY de yurt dışında uçmuş olduğu hemen tüm şehirlerde o bölgenin yerel turizm otoritesi başta olmak üzere oteller, seyahat acentaları, havayolu şirketleriyle doğal bir işbirliği içerisindedir.

Kudüs’te mayıs ayı sonunda tüm sektör paydaşlarının katılımıyla düzenlenecek Uluslararası Turizm Zirvesi için THY’den talep edilen, Kudüs’e gelecek iki uluslararası konuşmacının biletinin karşılanmasından ibarettir."

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika