spot_img
spot_imgspot_img
18.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

THY, Astrakhan -Türkiye seferlerine başlayacak

Seçtiklerimiz

Astrakhan valisi Aleksander Jilkin ile yaptığı toplantıda konuşan Türk Hava Yolları (THY) Rusya Federasyonu genel müdürü Mefail Demirbaş, seferlerin bu sene başlayacağını belirtti.

2008’de dünyanın en büyük hava yolu ittifakı olan Star Allians’ın üyesi olan THY temsilcileri, Astrakhan havaalanı olanakları ve hizmetleri hakkında bilgi aldıktan sonra bölge valisi ile yaptıkları toplantıda Astrakhan bölgesindeki çalışmalar  ve işbirliği konusunu görüştüler.

Yapılacak seferlerle Astrakhan’dan İstanbul’a yapılacak direkt uçuşların büyük rağbet göreceği bekleniyor. Bölgeden Türkiye’ye tatil yapmak için gitmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve bölge halkı hizmet düzeyinden memnun.Şirket temsilcileri fiyat belirtmeksizin uçuşların haftada 3 kere yapılacağını bildirdi. Temsilciler ayrıca bilet fiyatlarının gayet uygun olacağını da kaydetti.

Öte yandan, online hizmet verilerine göre, Moskova’dan Türkiye’ye ekonomi sınıfı bilet fiyatı 14 bin ruble, St. Petersburg Türkiye 15 bin ruble, Ekaterinburg 32 bin ruble ve Ufa 42 bin ruble düzeryinde bulunuyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika