spot_img
spot_imgspot_img
26.8 C
İstanbul
Perşembe, 25 Temmuz 2024

Tek Rakibim Türk Hava Yolları

Seçtiklerimiz

THY’nin reklam filmi için kamera karşısına geçen yıldız futbolcular, “Tek rakibim Türk Hava Yolları” dedi.

THY’nin sponsoru olduğu FC Barcelona’nın dünyaca ünlü futbolcuları, geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi öncesinde, dünya markası olma yolunda önemli adımlar atan Türk Hava Yolları’na, anlamlı mesajlar iletti. Hiçbir ücret almadan kameraların karşısına geçen Barcelona’nın yıldız futbolcuları Lionel Messi, Xavi Hernandez, Eric Abidal, Sergio Busquets, Javier Mascherano, Pedro Rodriguez, Dani Alves, Cesa Fabregas, Andres İniesta, Gerard Pique, THY’ye, “Bir kez kazanırsan galip olursun. Tekrar kazanırsan şampiyon olursun!”, “Asıl Maç Şimdi!”, “Takım ruhuna inan!”, gibi başarıya giden yolda önemli mesajlar iletti.

Reklam filminin kamera arkası çekimleri de eğlenceli dakikaları ortaya koydu. Farklı ülke vatandaşları yıldız futbolcuların Türkçe konuşmaya çalışırken harcadıkları çaba ise görülmeye değerdi. Barcelonalı futbolcular rakipsiz oldukları mesajını Türkiye’ye özgü bir şekilde verdi. Yıldız futbolcular “Tek Rakibim Turkish Airlines” diyerek hem kendi iddialarını hem de sponsorları THY’nin iddialı duruşunu dile getirdi.

FC Barcelona ve Türk Hava Yolları’nın zirve macerasını özdeşleştiren futbolcuların, reklam filmi için kendi dillerinde verdikleri mesajlar ise şöyle oldu:

“Bir kez kazanırsan galip olursun. Tekrar kazanırsan şampiyon olursun!”

“Kazanırsın ya da kaybedersin. Bu oyunun tek galibi var!”

“Gözünü toptan ayırma!”

“En iyi savunma saldırıdır. Agresif ol!”

“Asla vazgeçme!”

“Güçlü ol!”

“Sahada ayak basmadık yer bırakma!”

“Hızlı ol. Kendinle yarış!”

“Hiçbir fırsatı kaçırma!”

“Takım ruhuna inan!”

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika