spot_img
spot_imgspot_img
13.2 C
İstanbul
Cuma, 19 Nisan 2024

Tailwind’den ‘Belçikalı turist’ müjdesi

Seçtiklerimiz

Büyüyen turizm sektörü dünyanın en büyük tur operatörlerinin Türkiye’ye olan ilgisini arttırıyor. Geçtiğimiz yıl Belçika’dan Türkiye’ye 100 bin yolcu taşıyan Thomas Cook Belçika yöneticileri ve beraberindeki 150 kişilik Neckermann acente grubu Antalya’ya gelerek Tailwind Havayolları ile anlaşmalarını genişletiyor. Tailwind Havayolları’nın Thomas Cook Belçika ile olan işbirliği büyüyerek devam ediyor. 2011 yılında başlayan ve her yıl genişleyerek yenilenen işbirliği Antalya’da imzalanacak olan anlaşmayla 4. yılına giriyor. Thomas Cook Belçika CEO’su Jan De Keyser ve Tailwind Havayolları CEO’su Halim Aydın tarafından imzalanacak anlaşma ile 2014 yılında Tailwind Havayolları’nın 2 uçağı Brüksel merkezli olarak uçuşlarını gerçekleştirecek.

Brüksel’den gerçekleştirilecek uçuşların Türkiye’deki rotaları arasında Antalya, Bodrum, Dalaman, İzmir ve Gazipaşa Havalimanı (GZP) da var. Ayrıca, Brüksel uçuşları dışında haftanın 3 günü Liege ve Ostend şehirlerinden Antalya’ya, bir günü ise yine Liege’den Bodrum’a seferler düzenlenecek. Tailwind Havayolları ile Thomas Cook Belçika  işbirliğinde hedef bu yıl toplam 150 bin Belçikalı turisti Türkiye’ye getirmek.

150 NECKERMAN ACENTESİ ANTALYA’DA

24 Ekim 2013 Perşembe günü (bugün) Tailwind Havayolları uçağı ile Antalya’ya gelecek olan Thomas Cook Belçika yetkililerinin yanında Thomas Cook’a ait olan Neckerman’ın 150 kişilik acente grubu da yer alacak.  Antalya’da tatillerini gerçekleştirecek olan acenteler bir yandan yoğun sezonun yorgunluğunu atarken diğer yandan da gelecek sezona hazırlanacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika