spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Perşembe, 11 Nisan 2024

Sunexpress’ten Özel Sevgililer Günü Kampanyası

Seçtiklerimiz

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında 14 çifte yurt içi gidiş dönüş uçak bileti kazanma şansı veriyor.

Geçtiğimiz yıl lansmanını gerçekleştirdiği sosyal medya kanallarında iyi bir ivme yakalayan SunExpress, Facebook hesabı üzerinden organize ettiği kampanya çerçevesinde, 01-08 Şubat tarihleri arasında SunExpress’in resmi facebook Türkiye hesabını takip eden kullanıcılar arasından yapılacak çekiliş ile şanslı 14 çift yurt içerisinde SunExpress’in geniş uçuş ağı dahilinde ücretsiz gidiş-dönüş bileti kazanacak.

SunExpress, ayrıca bu ay içerisinde duyurduğu Foursquare kampanyası ile de yurt içi uçuş ağı içerisinde yer alan ve her bir havaalanı için özel olarak oluşturulan SunExpress noktalarında check-in işlemi gerçekleştiren kişiler arasında yapılacak çekiliş ile her ay şanslı bir takipçisine yurt içi gidiş-dönüş bileti kazanma fırsatı sunuyor. Her iki kampanyanın kazananları, SunExpress’in resmi sosyal medya kanalları üzerinden duyurulacaktır.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika