spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

SunExpress’ten 100.000 bilet 44 €

Seçtiklerimiz

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 20-23 Ekim tarihleri arasında SunExpress’in web sitesi sunexpress.com, çağrı merkezi 444 0 797 ya da yetkili acentelerinden alabilecekler. Kampanya dahilindeki uçuşlar, 1 Kasım 2011 ile 24 Mart 2012 tarihleri arasında geçerli kış tarifesi boyunca gerçekleştirilebilecek. SunExpress’in yolcu avantaj programı SunPoints’e üye olanlar ise bu uçuşlarından çifte puan kazanacaklar.
 
SunExpress, 30 Ekim’de başlayacak kış tarifesi boyunca İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya ile Avrupa arasında haftada 402 sefer düzenleyecek. SunExpress bu dönem boyunca İstanbul’dan Berlin-Tegel, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Viyana’ya; İzmir’den Amsterdam, Basel, Berlin-Tegel, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln/Bonn, Münih, Münster/Osnabrück, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e; Antalya’dan  ise Basel, Berlin-Schönefeld, Berlin-Tegel, Bremen, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Frankfurt, Friedrichshafen, Graz, Hamburg, Hanover, Karlsruhe, Köln/Bonn, Lepzig, Linz, Münih, Münster/Osnabrück, Nürnberg, Paderborn, Rostock-laage, Saarbrücken, Salzburg, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e uçacak.
 
Dış hat yolcularına lezzetli ve pratik atıştırmalıkları ikram eden SunExpress, bu hizmetine ilaveten dileyen yolcularına önceden sipariş edilen özel yemekler de  sunuyor. Uçuşa en geç 72 saat kala sipariş edilmesi gereken özel menüler;  Kekikli Ev Köftesi,  Izgara Tavuk, Peynirli Ravyoli, Şef Salatası ve Sıcak Kahvaltı’dan oluşuyor.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika