spot_img
spot_imgspot_img
18.3 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

Sky, LÖSEV’li çocukları 23 Nisan’da uçuruyor

Seçtiklerimiz

Türkiye’nin dört bir yanından gelen LÖSEV’li 40 çocuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sky Airlines’la Ankara’dan Antalya’ya gelerek bayramın coşkusunu deniz kenarında yaşayacak. 21-24 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleşecek gezi programında Sky Airlines çocukları da gökyüzünde gülümsetecek. 
 

Sky Arlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “Ulu önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda biz de Sky Airlines olarak LÖSEV’li 40 çocuğumuza hayatlarında unutamayacakları bir hediye vermek istedik” dedi. Görgülü, “Bu çocuklarımız hayatlarının en güzel döneminde amansız bir hastalıkla mücadele ediyorlar.

Uzun ve zorlu tedavi sürecinde onlara ne kadar moral verirsek, onları ne kadar mutlu edersek fiziksel ve zihinsel gelişimlerine bir o kadar katkı sağlarız, amacımız da onlara elimizden gelen desteği vererek çocuklarımızı bu amansız hastalığın pençesinden kurtarmaktır” dedi. 

 
LÖSEV, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak, 1998 yılından bu yana, Türkiye genelinde binlerce lösemili çocuğa ve ailesine destek sağlayabilmek, sorunlarına kalıcı çözümler sunabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika