18.9 C
İstanbul
Cuma, 23 Nisan 2021

Sezon öncesi TÜRSAB’dan THY’ye ziyaret!

Haftanın Haberleri

TÜRSAB heyetinin ziyareti sonrasında THY Genel Müdürü Bilal Ekşi bir açıklama yaptı. 2021 yılına dair beklentilerin de gündeme geldiğini ifade eden Ekşi, “Önemli paydaşlarımızdan olan TÜRSAB Başkanı Sn. Firuz Bağlıkaya ve ekibi ile 2020 değerlendirmesi ve 2021 beklentileri üzerine bir toplantı yaptık.

2021’in turizm açısından daha iyi geçeceğine dair öngörülerimizin gerçekleşmesi dileği ile ziyaretleri için teşekkür ederiz” dedi.

Toplantıya katılan TÜRSAB Havayolu, Biletleme ve IATA İhtisas Başkanı Numan Olcar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ” Türk Hava Yollarının değerli Genel Müdürü Sn. Bilal Ekşi beyi, Başkanımız Sn. Firuz Bağlıkaya ve YK üyemiz Soner Bacaksız beyle birlikte makamında ziyaret ettik.

Toplantıya eşlik eden Gn. Md Yrd. Sn. Ahmet Olmuştur ve Yurtiçi Satış ve Pazarlama Bşk. Sn. Emre Menevşe ile birlikte sektör hakkında hem genel bir değerlendirme, hem de durağan bir döneme girmiş olan kurumsal ilişkilerimizin yeniden aktifleştirilmesi hususunda verimli bir görüşme gerçekleştirilmiştir.” ifadelerini kullandı.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

- PGS -spot_img

Son Dakika