spot_img
spot_imgspot_img
8.7 C
İstanbul
Salı, 5 Mart 2024

Pobeda, Volgograd’dan İstanbul’a direkt uçuşlara başlayacak

Seçtiklerimiz

Rus havayolu firması Pobeda, Volgograd’dan İstanbul’a direkt uçuşlara başlayacak. Rusya’nın Bir Kentinden Daha

Volgograd Uluslararası Havalimanı Basın Sözcüsü Anastasia Golodova, bu yılın sonbahar mevsimi itibariyle Rus ulusal havayolu ağı Aeroflot’a bağlı düşük maliyetli havayolu şirketi Pobeda’nın; Volgograd’dan İstanbul ve Dubai’ye direkt düzenli seferler düzenlemeye başlayacağını duyurdu.

Volgograd Havalimanı’ndan uluslararası uçuşların sayısının arttığına değinen Golodova, “Bu bağlamda Pobeda, Sonbahar – Kış döneminde İstanbul ve Dubai’ye direkt düzenli seferler gerçekleştirme kararı almıştır” ifadelerini kullandı.

Pobeda, 29 Ekim’den itibaren Çarşamba ve Pazar günleri Volgograd’dan İstanbul’a direkt uçuş planlarken, İstanbul’a tek yönde seyahat süresi 3 saat 40 dakika olarak tahmin ediliyor. Rusya’nın Bir Kentinden Daha

31 Ekim’den itibaren ise Dubai’ye uçuşlara başlayacak olan düşük maliyetli havayolu şirketi, Dubai seferlerini Salı ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Bu yöne ise seyahat süresinin 4 saat 55 dakika olacağı öngörülüyor.

Gazetemru’nun haberine göre; İstanbul ve Dubai güzergahlarında 189 koltuk kapasiteli Boeing-737-800 yolcu uçağı kullanacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika