spot_img
spot_imgspot_img
17.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

Manchester United  THY’yi sevdi

Seçtiklerimiz

 "İlişkilerimiz beklediğimizden çok daha güzel ve uyumlu. Çok sıcak ilişkilerimiz var" dedi.

THY’nin sponsoru olduğu Manchester United ve Barcelona takımlarının 28 Mayıs’ta, Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya geleceklerine dikkati çeken Türksoy, iki takıma da başarılar dilediklerini, bu maçta kazananın THY olacağını kaydetti.

Türksoy, sponsorluk anlaşması imzalamalarının ardından Manchester ekibiyle kısa sürede sıcak bir atmosfer içinde çalışmaya başladıklarını ifade ederek, ”Bu ilişkilerimizin sadece Manchester United ile değil yurt dışındaki bütün kuruluşlarla, bütün önemli kampanyalarla devam etmesini temenni ediyoruz" dedi.

İngiltere Mimarlar Birliği’nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl ilk kez Manchester’ın ev sahipliği yaptığı ödül gecesine THY’nin ana sponsor olduğunu dile getiren Türksoy, ”Dün akşamki ödül törenine ünlü mimarlar, iş adamları, üst düzey yetkililer ve spor camiasının önde gelen isimleri katıldı. Bu da bizim için ayrı bir gurur ve heyecan” diye konuştu.

Türksoy, Ağustos ayında İngiltere’de yaşayan Türklerin biraraya geleceği bir festivale sponsor olduklarını, 17 Kasım’da da Old Trafford Stadı’nda geçen yıl verdikleri Noel yemeği organizasyonunu tekrarlayacaklarını sözlerine ekledi.

GILL: "İLİŞKİMİZ HARİKA"

Manchester United Kulübü Başkanı David Gill, ulaşım sponsoru Türk Hava Yolları ile ”harika bir ilişkilerinin olduğunu” söyledi.

THY ile uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini vurgulayan Gill, bu durumun hem kendileri hem de THY için iyi olduğunu düşündüklerini ifade etti.

Gill, "Umarım gelecek yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde bir maç için Türkiye’ye gideriz ve böylece Türkiye gibi harika bir ülkeyi görme fırsatımız olur" dedi.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika